Oma esimesed sammud tegin fotograafias 2006 aastal. Kuna asja vastu oli suur huvi siis läksin üheks õppeaastaks fotoringi, kus puutusin esimest korda kokku Canon 5D kaamera ning stuudiotehnikaga. Õppisin kaamerat käsitsema ning tegin selgeks, mida see võimaldab. See valas väga hea vundamendi edasisteks katsetusteks. Hiljem olen veel käinud stuudiofoto koolitusel Tartu Kõrgemas kunstikoolis ning võtnud eratunde fotograafide juures. Huvitavaim eratund oli 2017 veebruaris, Hong Kongis.  

Peamised valdkonnad kus tegutsen on arhitektuur ja kinnisvara ning ürituste pildistamine. Kaks eriilmelist valdkonda on jäänud just seetõttu, et mulle meeldib olla melu keskel ning inimestega suhelda. Samal ajal pakub arhitektuuri pildistamine omaette olemist, kus saan rahulikult ainult ühele asjale keskenduda.

Kliendiga suhtlen ilma keerulisi termineid kasutamata, et kõik oleks arusaadav ja lihtne. Teie poolt antud ülesandele lähenen loovalt ning mõtlen kaasa. Läbi erinevate küsimuste küsimise jõuame pildi tuumani ning saame parima tulemuse. 

Tehnikat duubeldan, et kordumatud sündmused kindlasti jäädvustatud saaksid. See tähendab, et kui kaamera peaks mingil põhjusel üles ütlema, võtan kotist teise. Sama käib ka lisatehnika kohta.

Võta minuga ühendust: liis@liisreiman.com / +372 56 833 069

Kliendid ja koostööpartnerid:

Estonishing Stay
MyHome
Kuldkalake Kinnisvara
Uus Maa
Remax Central
1Estate Kinnisvara
Eesti Vabariik 100
EAS
Event Masters OÜ
Pimedate Ööde Filmifestival ehk PÖFF
Jazzkaar

Close Menu